FIBERMAK MOMENTUM GEN-5

KAMERALI LAZER IŞIN MERKEZLEME

Bu teknoloji lazer ışınının nozul içinde manuel olarak merkezleme ihtiyacını ortadan kaldırır. Bir kaç saniyede kamera yardımıyla ışın merkezlenerek daha yüksek kesim kalitesi elde edilir.

AKILLI FABRİKA ÇÖZÜMLERİ

Endüstri 4.0 çözümleri ile işletmelerde verimliliği arttırarak inovasyon sağlayan, süreçleri iyileştiren, hataları minimize eden, hızlı ve esnek bir yapıya sahip Akıllı Fabrika oluşturma imkanı sağlamaktadır.

PIERCETEC CUT CONDITIONS

PierceTec entegre sensörü ile lazer gücünü, delik delme zamanını gerçek zamanlı olarak kontrol eder. PierceTec çevrim süresinden ve işletme maliyetlerinden tasarruf sağlar.

ÇARPIŞMA ÖNLEYİCİ SİSTEM

Kesim sırasında; lazer kesim kafasının yerinden oynamış parçalar ile çarpışması engellenerek kesim kafasının zarar görmesi önlenir. Böylece maksimum güvenlik sağlanarak duruş süreleri ve donanım maliyetleri azaltılır.

OTOMATİK PROFİL HİZALAMA

Fibermak boru ve profil kesim opsiyonlu makinelerde profil kesme tablası ile hassas profil kesim için otomatik profil hizalama sistemi geliştirilmiştir. Böylece profil kesimlerinde olabilecek ölçü kaymalarının önüne geçilir

MAKİNE GÜNCELLEME

Sürekli geliştirme felsefesi ile çalışan Ermaksan mühendisleri makinenizden en fazla verimi alabilmeniz için en güncel versiyonu hizmetinize sunar.

E-BÜLTENE ÜYE OL

Ermaksan ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için e-bültene abone olabilirsiniz