Teknik Servis

Uzman teknik ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda!

Müşterilerimizle kurduğumuz güçlü işbirliğinin önemli bir kısmını satış sonrası hizmetlerimizin oluşturduğuna inanıyoruz. Bu bilinç doğrultusunda dünyanın her noktasındaki müşterilerimize eşsiz bir destek hizmeti vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Satış sonrası teknik destek, makine kurulumu, yedek parça servisi ve müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm hizmetler, alanında yetkinliği yüksek, deneyimli mühendis ve teknisyenlerimiz tarafından titizlikle sağlanmaktadır.

Teknik servis departmanımız, tüm sorularınızı cevaplamaya ve hizmet vermeye hazırdır. Tüketicilerimizin ürün tercih etme aşamasında etkin olan önemli faktörlerden biri de, firmamızın satış sonrasında müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışıdır. Ürünlerin kullanım ömrü süresince verilen servis hizmetinin kalitesi, sürekliliği, güvenirliliği, servis ağının yaygın olması, eğitimli servis teknisyenleri ve yedek parça garantisi ile servis hizmetlerimiz dâhilinde, müşteri memnuniyeti en üst seviyelerde tutulmaktadır.

ERMAKSAN olarak, satış sonrası süreçte müşteri taleplerine ve ihtiyaçlarına karşılık, mümkün olan en kısa sürede, çözüm odaklı bir şekilde cevap vermeyi amaç edinmekteyiz.

Servis Talep Formu
  • Ad Soyad * alanı boş geçilemez!
  • E-Posta * alanı boş geçilemez!
  • Mesajınız alanı boş geçilemez!
Teknik servis talepleriniz için

Servis talebinizi yandaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz. Teknik servis temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Yedek parça talepleriniz için lütfen alttaki bağlantıyı takip ediniz.

Yedek Parça Talep Formu