FIBERMAK RAPTOR

YÜKSEK HASSASİYETTE KESİM

Ultra hızlı EtherCAT haberleşme teknolojisi ile sürücü, motor ve tüm kontrol birimleri en hassas ve en hızlı şekilde belirlenen değerleri uygular. Böylece tam zamanında ve mikronluk hassasiyette sorunsuz kesimler elde edersiniz.

SERVO MOTOR TEKNOLOJİSİ

Üstün teknolojiye sahip tek kablolu servo motorlar kullanılmıştır. Ekstra kablo karmaşası azaltılmış ve yüksek kontrol kabiliyeti sağlanmıştır.

KOMPAKT YAPI

Kullanıcı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere operatör kullanımına ve fiziki ortama en uygun şekilde kurgulanmış modüler ve ergonomik bir tasarıma sahiptir.

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Ermaksan mühendisleri tarafından tasarlanan kullanıcı dostu arayüz ile işleriniz artık daha kolay. Sadece bir kaç adım ile otomatik kesim başlatabilir, NC Grafik özelliği ile kesim öncesinde ve kesim esnasında aktif olan işi izleyebilirsiniz.

ENDÜSTRİ 4.0 UYUMLU

Fibermak Raptor Endüstri 4.0 uyumlu olarak sunulmaktadır. Dilerseniz makinenizde demo olarak sunulan bu özelliği talep ederek üretim süreçlerinizin verimliliğini maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

MAKİNE GÜNCELLEME

Sürekli geliştirme felsefesi ile çalışan Ermaksan mühendisleri makinenizden en fazla verimi alabilmeniz için en güncel versiyonu hizmetinize sunar.

E-BÜLTENE ÜYE OL

Ermaksan ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için e-bültene abone olabilirsiniz