LAZER OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ

TAM OTOMATİK SİSTEM

Sistem her malzemeye göre uygun sacı ve uygun kesim parametrelerini otomatik olarak yükleyerek tam otomatik çalışabilmektedir. Böylelikle seri üretimler yapabilir, zaman kaybını minimum seviyeye indirebilirsiniz.

SERİ ÜRETİM

Operatör kaynaklı hataların minimuma indirilerek, çok daha hızlı ve seri şekilde kaliteli bir üretim süreci gerçekleştirilir.

ESNEKLİK

Farklı malzeme türlerini kolay ve çapaksız işlemek isteyen kullanıcılara esnek üretim odaklı olarak dizayn edilmektedir.

FABRİKA OTOMASYONU

Tower yükleme boşaltma sistemleri ile tam uyum içinde çalışan Fibermak lazer kesim makinesi üretim kalitesini ve üretkenliğini arttırarak işletmenize rekabet avantajı sağlar.

KOLAY KULLANIM

Verimli ve hızlı çalışmanın yanı sıra, operatörün işlerini kolaylaştırması için sade dil seçenekleri ve kolay programlama imkanı vardır. Bu yapısıyla kolay ve güvenilir üretim yönetimi sunuyor.

FIBERMAK’A ENTEGRE İMKANI

Lazer kesim süreçlerini otomatikleştirmek isteyen müşterilerimiz için en uygun TOWERMAK yükleme ve boşaltma sistemini mevcut FIBERMAK lazer kesim makinelerine entegre etmek mümkündür.