CNC HVR

LEDLİ GİYDİRME KAPORTA

Led ışıklı giydirme kaportası sayesinde makinaya hem estetik katılmış, hem de atölye ışığına ihtiyaç duyulmadan makinadaki ışık ile operatörün kesim yapabilmesi sağlanmıştır.

7” KONTROLÖR

Ermaksan’ın ileri mühendislik ve sektör tecrübesi ile geliştirdiği ERCUT 7 dokunmatik kontrolör sahip olduğu kolay kullanım ara yüzü ile operatörün en yakın arkadaşıdır.

MERKEZİ YAĞLAMA

Makinenin daha uzun ömürlü çalışması amacıyla yağ ihtiyacı olan kısımların operatöre ihtiyaç duyulmadan merkezi yağlama sistemi ile otomatik yağlanmasıdır.

RTS (Return To Sender)

Aynı sac üzerinde yapılacak birkaç operasyonun minimum sürede yapılabilmesi amacıyla kesilen sacın makasın ön kısmından otomatik olarak geri çıkartılmasını sağlayan sistemdir.

BURULMA ÖNLEYİCİ SİSTEM (Anti-Twist)

Anti-twist sistem üst bıçak hareketine karşı kesilen malzemeyi kesim süresince sabit tutarak, dar ve şerit şeklindeki kesimlerde sacların burulmasını önler.

PNÖMATİK SAC DESTEK SİSTEMİ (X Tipi)

Geniş ve ince sacların sarkmasını önleyen pnömatik X tipi kollar alttan yere paralel şekilde çalışarak, kesilen sacı kesim süresince destekler. Böylece daha hassas kesimler elde edilir.

E-BÜLTENE ÜYE OL

Ermaksan ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için e-bültene abone olabilirsiniz